۱۰ نکته برای بازگشایی یک اسپای درمانی

Alexis Ufland / مشاور اسپا
اسپاهای درمانی (Medical Spas) پس از این‌که به‌عنوان یک گرایش جدید خود را در صنعت اسپا به منصه ظهور رساندند، بسیاری از پزشکان و حرفه‌ای‌های اسپا را به این فکر انداختند تا با مشارکت یکدیگر، تجارت منحصربه‌فرد و سودمند خود را راه‌اندازی کنند. در حین اجرای یک پروژه اسپا، باید بتوانید پول و زمان خود را به شکلی موثر مدیریت کنید.

ادامه مطلب

کلاژن چیست و چه فوایدی دارد؟

کلاژن چیست ؟

کلاژن فراوان‌ترین پروتئین ساختاری در بافت همبند است که ۷۵ درصد از پوست ما را تشکیل می‌دهد. اضافه کردن بافت همبند از ماهی یا خوک یا گاو به قهوه صبحانه، آبمیوه یا اسموتی‌ها، درحال‌حاضر به شدت روی مد است.

کلاژن آخرین مکمل ضدپیری است و در همه جا از فروشگاه‌های آنلاین گرفته تا داروخانه‌ها و یا کلینیک‌های مراقبت از پوست به وفور یافت می‌شود. شایعات چه می‌گویند؟

ادامه مطلب

روغن جوجوبا چیست؟


۱۳ دلیل برای افزودن روغن جوجوبا به برنامه روزمره مراقبت از پوست

روغن جوجوبا چیست؟
گیاه جوجوبا یک گیاه قوی و با طول عمر زیاد است که در شمال امریکا رشد می کند. این گیاه در آب و هوای خشن و بیابانی که می تواند اکثر موجودات زنده را بکشد، رشد می کند و مغزی با خواص بسیار التیام بخش تولید می کند.

ادامه مطلب

رفلکسولوژی چیست؟


رفلکسولوژی چیست؟

هدف باز کردن انسدادهایی است که منجر به عدم تعادل در ناحیه‌ای خاص از بدن می‌شود

رفلکسولوژی یا درمان منطقه‌ای، طب جایگزین شامل قانون فیزیکی از اعمال فشار به پاها، دست‌ها و یا گوش با انگشتان دست است که ممکن است با روغن یا بدون استفاده از روغن انجام شود.

ادامه مطلب